Gattuso sulmon gazetarët: Ajo që shkruani është një m.. (VIDEO)
Pëlqej
Trajneri i OFI Creta, klub i kategorisë së parë greke, sulmon gazetarët: "Ato që shkruani janë broçkulla, shit, malakia. Jam kapiteni dhe nuk e braktis anijes".

Më pas Gennaro Gattuso godet tavolinën: "Dua respekt për mua, futbollistët e mi dhe për Kretën. Dua që futbollistët e mi të luajnë me b... dhe me zemër".

Një konferencë për shtyp që të kujton atë të Alberto Malesanit te Panathinaikos. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori