Genoa shokon Interin (VIDEO)

Genoa ka shënuar golin e avantazhit ndaj Interit në "Stadio Luigi Ferraris".

Vendasit kanë kaluar në avantazh falë një autogolimbrojtësit, Andrea Ranocchia në minutën e fundit të pjesës së parë.

Ndeshja po luhet dhe pritet që arbitri t'i bie bilbilit. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 21:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori