Gerrard mund i vetëm Everton (VIDEO)
Everton dështon pas 7 ndeshjesh pa njohur humbje dhe kjo ndodhi pikërisht në derbin e qytetit përballë rivalëve të Liverpool. Kjo ishte humbja e shtatë në 11 ndeshje për Ecerton përballë "Reds".

Heroi i ndeshjes ishte kapiteni i të Kuqve, Steven Gerrard me 3 golëshin e tij. Luis Suarez tregoi edhe një herë formën e tij të mirë ndërsa Andy Carroll sërish dështoi.

Kjo ishte ndeshje e vlefshme për javën e 26-të të Premier League dhe tashmë Liverpool ndodhet në vendin e 7-të dy pikë larg Newcastle ndërsa Everton ndodhet i nënti në rënditje. /albeu.com/

Golat: Gerrard 34', 51' e 93'

name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=COlH1zDGNrcQRPIv" />name="allowscriptaccess" value="always" />name="allowFullScreen" value="true" />http://videa.hu/flvplayer.swf?v=COlH1zDGNrcQRPIv" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />
http://videa.hu/videok/sport/l3-0e-www.fasthighlights.com-COlH1zDGNrcQRPIv" title="L3-0E www.fasthighlights.com">szólj hozzá: L3-0E www.fasthighlights.com
Shtuar më 14/03/2012, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori