Girona barazon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO)
Girona ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është futbollisti Granell në minutën e 66' nga piak e bardhë e penallitsë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 71'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2019, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori