Girona befason Realin (VIDEO)
Pëlqej
Girona ka befasuar Real Madridin në "Santiago Bernabeu".

Miqtë kanë shënuar golin e barazimit ndaj Realit me anë të sulmuesit Christian Stuani në minutën e 29'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 31'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori