E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Girona befason Realin (VIDEO)
Girona ka befasuar Realin e Madridit teksa ka barazuar rezultatin në 1-1 në Santiago Bernabeu.

Ishte kapiteni Gironës i cili dërgoi topin në rrjetë me anë të një 11 metërshi të shëndërruar në gol.

Ndërkohë Los Blancos më parë e kishte mbylllur 45 minutat e para me avantazhin 1-0 pas golit të Casemiro.

Tani ndeshja vijon të jetë me shifrat 1-1 teksa duhen dhe 20 minuta nga fundi. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori