Girona shokon Barcelonën (VIDEO)

Girona ka shokuar Barcelonën duke kaluar në avantazh në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është përsëri Stuani në minutën e 51'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori