Gjermania hesht “Johan Cruyff Arena” (VIDEO)
Kombëtarja Gjermane ka arritur të shënojë në Johan Croyff Arena që në minutën e 15’.

Ka qenë ylli Manchester City, Lory Sane ai që ka dërguar topin në rrjetë nga një poziciot të prirur me portën.

Ndeshja është në minutën e 18 dhe Hollanda nuk pajtohet asesi me këtë rezultat. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2019, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori