Gjermania mposht Suedinë (VIDEO)
Gjermania ka mposhtur në terren të vet Suedinë me rezultat 5-3 në ndeshjen kualifikuese për Botërorin Brazil 2014 në Grupin C.

Golat për Suedinë u shënuan nga Tobias Hysen (6' dhe 69'), Alex Kacaniklic (42'), ndërsa për Gjermaninë shënuan Mesut Ozil (45'), Mario Gotze (53'), Andre Schurrle (57', 66' dhe 76'). /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2013, ora 00:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori