Gjermania vazhdon serinë e fitoreve (VIDEO)
Kombëtarja e Gjermanisë ka shënuar fitoren e radhës në kualifikimet për Kupën e Botës, pasi ka mundur Irlandën e Veriut me rezultat 2:0.

Golat për Gjermaninë në këtë ndeshje i shënuan Julian Draxler dhe Sami Khedira.

Pas kësaj fitoreje Gjermania kryeson Grupin C me 9 pikë, e ndjekur nga Azerbejxhanin me 7 pikë. /Albeu.com/
Shtuar më 11/10/2016, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori