Gjuajtja perfekte, Cahill "shënjestron" djalin në tribunë (VIDEO)
Australia po merr pjesë në Kupën e Azisë dhe duken se nuk do të ndalen lehtë. "Kangurët" i kanë shënuar nga katër gola si Kuvajtit ashtu edhe Omanit dhe duket se vetëm Japonia mund të jetë pengesë për ta në fitimin e titullit.


Por një momenti i veçantë ka ndodhur në takimin e fundit, ku ylli i skuadrës Tim Cahill shënjestron me top djalin e tij.

Vogëlushi ishte duke e thirrur me të madhe në përfundim të ndeshjes duke i kërkuar topin dhe i ati me një preçizion të madh ia dha topin në duar duke e gëzuar pa masë. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori