Gjuajtja "virtuale", Balotelli mposht Reus e Fabregas (VIDEO)
Mario Balotelli sfidon Cesc Fabregas dhe Marco Reus në një garë që përbëhet nga tre prova: forca në goditje, saktësia dhe finalizimi në goditjet fluturimthi. Sulmuesi i Milan rezulton të jetë më i mirë në të gjitha provat dhe e fiton sfidën shumë lehtë. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2014, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori