Gjyqtari italian kërcënoi Icardin: Do të numëroj deri në 5 ... (VIDEO)
Derbi i Madoninës mes Interit dhe Milanit dje prodhoi një barazim 2-2, por spikati dhe një moment shumë interesant që u zbulua nga mediat italian.

Arbitri Orsato kërcënoi Icardin se: Po s’u largove për 5 sekonda, do të ndëshkoj!

Kapiteni i Interit as që kishte ndërmend që të largohej, por për ta qetësuar situatën ndërhyri portieri Handanovic. /albeu.com/

Shtuar më 16/04/2017, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori