Gjyqtari që goditi lojtarin e Nantes, dikur u kap keq me Ibran (VIDEO)


Pëlqej
Gjyqtarigoditi lojtarin e Nantes, pak vite më parë u kap edhe me Zlatan Ibrahimovicin.

Tony Chapron ishte gjyqtari kryesor në fitores e Paris Saint Germainit me rezutlat 3-1 ndaj Lorientit, ku për klubin nga Parisi tre gola i kishte shënuar Ibra.

Por, në takimin e marsit të 2015 gjyqtari nuk e kishte lejuar suedezin fillimisht të marrë topin e het-trikut në shtëpi. Kjo e kishte nervozuar suedezin, i cili nuk hoqi dorë dhe kishte arritur ta marrë topin në fund.

Pastaj e kishte postuar edhe një fotografi në Instagram ku kishte shkruar: “Për të gjithë ata që po pyesin ku është topi…”./albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori