Godin shënon golin e parë me fanellën e Cagliarit (VIDEO)
Po luhet në këto momente ndeshja mes Atalantës dhe Cagliarit, e vlefshme për javën e tretë në kampionatin italian.

Bergamaskët po fitojnë me rezultatin 2-1 ndaj miqve, me golat e shënuar nga Muriel dhe Gomez. Ndërsa për skuadrën e Cagliarit ka shënuar, Diego Godin. Ky ishte goli i parë me fanellën e Cagliarit për mbrojtësin uruguain, i cili u transferua nga Inter për te skuadra nga sardenja në këtë merkato.
Shtuar më 04/10/2020, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori