Goditi me top djaloshin, Mourinho bën gjestin fantastik (VIDEO)
Sfida mes Manchester United dhe Arsenalit u mbyll në barazim 2 me 2, por përveç rezultatit ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte veprimi i trajneri portugez, Jose Mourinho, shkruan Albeu.com.

Shpeshherë i vendosur në qendër të kritikave nga mediat, për veprimet e tij jo të hijshme këtë herë ka ndodhur e kundërta.

Aksidentalisht ai ka goditur me top një fëmijë, por ai ka treguar menjëherë anën e tij njerëzore duke u çuar dhe duke i kërkuar falje djaloshit që po ndiqte ndeshjen.
Shtuar më 06/12/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori