Goditja e dënimit, skema e veçantë e japonezëve (VIDEO)
Të gjithë e kujtojnë Catanian e epokës Zeman dhe skemat e tij të veçanta gjatë goditjeve të dënimit. Por në Japoni tashmë është zbuluar një skemë më e veçantë.

Në sfidën e ligës së parë të futbollit japonez mes Jubilo dhe Sanfrecce Hiroshima, gjatë një goditje dënimi në afërsi të zonës, lojtarët japonezë bëjnë një skemë që huton portierin e skuadrës kundërshtare dhe arrijnë të shënojnë. /albeu.com/

Ndiqni videon e mësipërme...
Shtuar më 03/09/2012, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori