Goditje mjeshtërore, golazo nga Alexis Sanchez (VIDEO)
Alexis Sanchez mori duartrokitijet e "Emirates Stadium" pas golit spektakolar që shënoi mbrëmjen e djeshme përballë Southampton në Capital One Cup.

Ish sulmuesi i Barcelonës ekzekutoi në mënyrë perfekte një goditje dënimi jashtë zone duk e çuar topin në këndin më të largët të portës kundërshtare dhe duke i dhënë avantazhin e përkohshëm Arsenalit.

Për fat të keq "Topçinjtë" pësuan dy gola të tjerë më pas duke u eleminuar nga Kupa. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori