Gol në roveshatë, akrobacia perfekte e Gignac (VIDEO)
Andre-Pierre Gignac shënoi një gol të mrekullueshëm në ndeshjen e Kupës së Francës kundër Nice. Sulmuesi i Marseille-s mori një kros nga krahu i djathtë i fushë dhe pas një akrobacie të perfekte dërgoi topin në rrjetën kundërshtare.

Roveshata e francezit është spektakolare dhe komentatori i ndeshjes nuk mund ta quajë ndryshe përveçse një "golazo". /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2014, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori