Golazo! Cesc ka mesuar shume nga Messi (VIDEO)
Pëlqej
Faza pergatitore e Chelsea-t nuk ka qene shume bindese por ka qene e mbuluar me gola shume te bukur. Pas golave te Diego Costa dhe Ramires te premten kunder Fenerbahces, Cesc Fabregas ka realizuar nje gol fantastik mbremjen e djeshme kunder Ferencvaros.

Pasi mori topin nga goditja anesore ish lojtari i Barcelones kaloi kater kundershtare qe i dolen perpara dhe me pas pasi mposhti portierin e coi topin ne rrjete. Gol alla Messi.

Ky eshte goli i dyte me fanellen e Chelsea-t per Fabrehas pas atij me goditje denimi kunder Vitesse. /albeu.com/


Shtuar më 11/08/2014, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori