Goli më i bukur i javës në UEFA Champions League (VIDEO)


Faqja zyrtare e UEFA Champions League ka publikuar golin më të bukur të javës.

Barcelona mposhti Chelsea me shifrat e përgjithshme 3-0 ku Messi shënoi një dopietë.

Goli më i bukur është zgjedhur ai i Leo Messit i dyti kundër Chelseat, duke shmangur tre lojtarët e Bluve të Londrës, dhe duke i futur topin mes këmbëve Thibaut Chourtois.

Ky gol është njëri prej më të mirëve që u shënua në Champions javën e kaluar.

Dembele mori vendin e dytë, të tretin Dybala, të katërtin Ben Yedder dhe i pesti Lang i skuadrës zvicerane të Baselit. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori