Goli më i bukur i javës (VIDEO)
Pëlqej
Lucas Piazon ka shënuar golin më të bukur të javës në Europë në ndeshjen midis Hamburger dhe Eintracht Frankfurt.

Ishte minuta e 90 e ndeshjes dhe rezultati ishte 1-1, Piazon mori përsipër gjuajtjen e goditjes së dënimit e cila ishtë rreth 35 metra, dhe e djathta e tij përfundoi në rrjetë.


Lucas është lojtar i Chelseat dhe Mourinho duhet të mendohet mirë nëse do ta japë sërish në huazim apo do ta mbaj në Londër. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori