Goli më i bukur i Pele rivjen në 3D (VIDEO)
Legjenda e futbollit brazilian, Pele, ka luajtur futboll në një kohë kur mungonte teknologjia e ditëve të sotme dhe kur ishte e vështirë të regjistroje ndonjë prej qindra golave të tij.

Por së fundmi, nëpërmjet një realizimi 3D, është publikuar goli që njihet edhe si më i bukuri në karrierën e "O Rey". /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2015, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori