Goli më i bukur në 20 vite (VIDEO)
Goli në roveshatë i Wayne Rooney në derbin mes Manchester United dhe Manchester City shkurtin e shkuar është votuar si goli më i bukur në 20 vitet e fundit në Premier League. Mjeshtëria akrobatike e sulmuesit anglez i dha fitoren 2-1 Djajve në derbin e qytetit.

" Jam rritur duke ndjekur Premier League. Fitimi i këtij çmimi është një emocion shumë i madh. Falenderoj të gjithë tifozët që kanë votuar për mua", u shpreh Wayne Rooney. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2012, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori