Gomis feston si i çmendur, djaloshi tmerrohet në stadium (VIDEO)
Bafetimbi Gomisi u bë protagonist dje në fitoren 2-0 që skuadra e tij Al Hilain arriti ndaj Al-Ittihadit.

Ai ndihmoi skuadrën duke shënuar gol por në momentin e festimin ai tmerroi një djalë të vogël i cili ishte pranë ulur por ai ia mbadhi nga frika.

Kamerat e kapën këtë moment dhe tani videoja po shpërndahet me shpejtësirrjetet sociale.

Megjtihatë në fund të sfidës 33-vjeçari takoi djalin duke i dhënë atij fanellën që e kishte veshur gjatë ndeshjes, madje i kërkoi dhe falje. /albeu.com/

Shtuar më 22/02/2019, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori