Granada "shokon" Barcelonën, dyfishon rezultatin (VIDEO)
E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në ndeshjen mes Granadas dhe Barcelonës.

Vendasit arritën të mbyllnin pjesën e parë në avantazhin minimal dhe të gjithë menduan se ky ishte maksimumi pasi Barcelona shtoi forcat në pjesën e dytë duke futur në lojë Messin dhe talentin Fati, por asgjë nuk ndryshoi.

Granada arriti të shënojë edhe golin dytë në minutën e 65’ me Vadillo i cili goditi saktë një 11 metërsh.

Barcelonës i mbeten dhe 10 minuta kohë për të mos dal e humbur nga kjo sfidë.
Shtuar më 21/09/2019, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori