Granit Xhaka "tall" keq Albian Ajetin (VIDEO)
Në dy ndeshjet e fundit të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", Zvicra do të përballet me Gjeorgjinë dhe Gjibraltarin, pjesë e skuadrës së Vladimir Petkovic janë edhe dy futbollistët nga Kosova Granit Xhaka dhe Albian Ajeti.

Së fundmi, përmes rrjetit social "Instagram", Granit Xhaka ka postuar një video interesante të Albian Ajetit.

Ajeti shihet duke ecur në një biciklete derisa në fund ai dëgjohet duke thënë: "Dhelpër dinake", kurse ende nuk dihet se për këtë e pati këtë fjalë.

Shtuar më 11/11/2019, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori