Griezmann: Do të mbroj fanellën e Barcelonës me përkushtim dhe angazhim (VIDEO)
Griezmann ka folur për herë të parë si lojtar i Barçës, në një video të publikuar nga Barcelona.

E ku ndër të tjerash ai tha se ka ardhur koha për të pranuar sfidën e një destinacioni të ri dhe se fanellën e Barcelonës do ta mbrojë me përkushtim dhe angazhim.

"Është momenti ynë, është rruga jonë", tha Griezmann
Shtuar më 12/07/2019, ora 23:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori