Habit kampioni shqiptar: I urrej por jetën e kam falë një serbi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kampioni i Kick Box-it Ismail Keta mbrëmë ishte i ftuar në "Xing me Ermalin" ku foli gjatë rreth karrierës së tij dhe trofeve që ka fituar.

Gjatë emisioni, Ismail Keta iu përgjigj edhe pyetjeve të Facebook-ut.

Një komentuese e pyet kampionin shqiptar nga Bulqiza se si ndihet kur rreh një serb.

Por kjo pyetje zbuloi një histori të trishtë të kampionit i cili pavarësisht se tha se nuk e simpatizon atë popull, deklaroi se jetën sot e ka falë një serbi.


“Unë që jam këtu dhe nuk them dot se e simpatizoj atë komb, kam historinë më të freskët në vitin 2014, kur pata një hemorragji cerebrale.

Kam qenë 10 orë i paralizuar në krahun e majtë dhe unë që sot jetoj dhe jam shumë i lumtur se kam dy fëmijë, jetën e kam prej një serbi.

E kisha mësuar 3 javë më parë që ai ishte serb dhe e kisha distancuar.”-rrëfeu Ismail Keta. /albeu.com/

Shtuar më 17/12/2017, ora 08:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori