Hazard dhe Pedro i dhurojnë suksesin Chelsea-t (VIDEO)
Chelsea sot e pati të thjeshtë transfertën në Brighton duke marrë tre pikë që e ngjisin një shkallë më lart me 37 pikë, 3 më shumë se Arsenal.

Ndeshja filloi mirë për skuadrën e Sarrit që shënuan dy gola me
anë të Pedro dhe Hazard, rezultat me të cilin u mbyll pjesa e parë, ndërsa vendasit ngushtuan diferencën në minutën e 66’-të të pjesës së dytë.

Një gol që i vuri në presion "blutë" e Londrës por në fund ia dolën të largohen me tre pikë. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2018, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori