Heidenheim shtang Bayernin, shënon golin e 2-të dhe të avantazhit (VIDEO)

Bayern Munchen e nisi mjaft mirë ndeshjen duke shënuar që në minutën e 12’ me Goretzka por vetëm 3 minuta më vonë mbrojtësi Sule la skuadrën me 10 lojtarë duke dalë jasht me karton të kuq.

Menjëherë pas daljes së lojtarit me të kuq Heidenheim fiton besim dhe mer lojën në kontroll duke barazuar rezultatin fillimisht në minutën e 27’ me Glatzel dhe më pas në minutën e 39’ shënon golin e avantazhit me Schnatterer.

Pjesa e parë është drejt përfundimit ku po luhet minuta e 44’. /albeu.com/


Shtuar më 03/04/2019, ora 19:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori