Heroi Navas, i shpëtoi Realit dy herë barazimin me dy super pritje (VIDEO)
Zidane e tha pas ndeshjes, se Keylor Navas ishte njëri nga më meritorët për fitoren e djeshme të Realit si mysafir i Valencias me rezultat 1-4.

Portieri madrilen ishte fantastik me pritjet e tij gjatë ndeshjes dhe shpëtoi dy herë ekipin nga barazimi i rezultatit, përcjell Albeu.com.
Pritja e parë ishte në minutën e 25’të kur ishte rezultati 0-1 pas një goditje shumë të fuqishme nga Kondogbia ndërsa pritja e dytë e jashtëzakonshme erdhi në minutën e 65’të pas një goditje nga Parejo kur rezultati i ndeshjes ishte në 1-2./albeu.com/

Shtuar më 28/01/2018, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori