Hiqet si Lewandowski, merr numrat dhe puthje nga vajzat (VIDEO)

Edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës futbollistët kanë shumë sukses me femrat. Djaloshi në videon e mësipërme hiqet sikur është Robert Lewandowski, sulmuesi polak i Borussia Dortmund, për të mundur të marrë numrat e telefonave të vajzave që po takon. Eksperimenti kalon me sukses dhe aktori i kamerës së fshehtë arrin të marrë nga 10 femra numrat e telefonit.

Por përveç numrave, Lewandowski fals arrin të marrë edhe disa puthje. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2013, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori