E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
"Hiqni rrobat dhe shkoni të flini": Bashkëshortja e yllit ukrainas zhvishet mbi taka (VIDEO)
Gruaja e mbrojtësit ukrainas Mikola Moroziuk, i cili aktivizohet tek ekipi i Rizesporit në Turqi, është bërë “hit” në internet, pas një video të postuar në rrjetet sociale.

Irina Moroziuk, teksa vishte një bluzë të zezë, si dhe mbi taka të larta, mban një top mbi shpinë, dhe ndërkohë heq bluzën e zezë, e del vetëm më pas.

“Hiqni rrobat dhe shkoni të flini gjumë” – shkroi Moroziuk në videon që postoi.
Shtuar më 21/08/2019, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori