Hoffenheim ndëshkon Cityn pa filluar mirë ndeshja (VIDEO)

Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City në "Wirsol Rhein-Neckar Arena".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Belfodil në minutën e 1'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 5'. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori