Hulk "çan" portën edhe në Championsin e Azisë (VIDEO)
Sulmuesi brazilian, Hulk po kalon një moment të shklqyer edhe në Kinë. 30-vjeçari shënoi një super gol në fitoren e skuadrës së tij Shanghai SIPG, kundër Seoul në Ligën e Kampionëve të Azisë.

Hulk shënoi golin e vetëm në këtë sfidë, duke ia siguruar ekipit tre pikë të rëndësishme. Në këtë ndeshje luajtën edhe Oscar dhe Elekson.

Shtuar më 21/02/2017, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori