Hulk si një snajper i vërtetë, e majtë e pakapshme (VIDEO)
Pëlqej
Sulmuesi braziliani le pas krahëve zhgënjimin në Botërorin "Brazil 2014" që në javën e parë të Premier League-s ruse. Kundërshtarët e Arsenal Tula i lanë shumë hapësira sulmuesitZenit, ndërsa ky i fundit përfitoi duke dërguar topin në këndin më të largët të portës kundërshtare.

Kontroll topi, goditje e kalibruar dhe një supergol. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori