Humbi gjuajtjen me portë bosh, ky është reagimi i Shaqirit për Sturridge


Chelsea ka marrë një fitore tepër të vlefshme mbrëmjen e djeshme kundër Liverpool, me rezultat 1-2.

Megjithëse Liverpool humbi, kishte shumë raste për të kaluar në avantazh, ku mund të kujtojmë, momentin e Daniel Sturridge i cili edhe pse porta ishte e boshatisur nuk ka mundur ta dërgojë topin në rrjertë.

Ky gabim i pafalshëm i Daniel Sturridge, i ka shokuar të gjithë dhe një prej të habiturve ishte edhe sulmuesi shqiptar i Liverpool, Xherdan Shaqiri.

Shaqiri ka vënë duart kokës kur ka parë se topi përfundoi jashtë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet. /albeu.com/

Shtuar më 27/09/2018, ora 09:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori