Humbja e dytë e sezonit për Interin, ky është goli ndëshkues (VIDEO)


Skuadra e Interit edhe pse po luante në "San Siro" nuk ja ka arritur ti bëjë ballë Parmës dhe është mundur me rezultat minmal 0-1.

Golin e avantazhit për Parmën e ka realizuar, mbrojtësi, Federico Dimarco, ku ia ka rrëmbyer ish-skuadrës së tij, Interit, tre pikët e ndeshjes së xhiros së katërt të Serie A-së.

Goli i shënuar në minutën e 79-të rezultoi të jetë vendimtar në ndeshjes mes Interit dhe Parmës pasi po me këtë rezultat Interi shënoi humbjen e dytë në Serie A për këtë sezon./albeu.com/

Shtuar më 15/09/2018, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori