I vetëm përballë portës, shikoni ku e dërgon topin lojtari (VIDEO)
Është luajtur ditën e sotme edhe java e 12-të në Ligue 1 në Francë dhe në ndeshjen midis Caen dhe Rennes është vënë re një rast i pafalshëm.

Lojtari Kasimir Ninga ka humbur një rast shumë të çuditshëm duke bërë më të vështirën.

Lojtari kadian është gjetur përballë portës së boshatisur i vetëm dhe teksa mundohet që ta shtyjë topin drejt rrjetës ai e ka kthyer prapa duke bërë që të përfundojë në duart e portierit.
Shtuar më 03/11/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori