Ia hodhi paq burgut dhe pse iu kap armë, Fjolla Morina rikthehet e lumtur në Instagram (VIDEO)
Këngëtarja Fjolla Morinë është në "arrest shtëpiak" pasi u kap në Morinë, duke kaluar kufirin me armë zjarri dhe 23 fishekë.

Pavarësisht veprës penale që dënohet deri në 7 vite burg, dhe dëshmisë së rremë për shtatzënëni, Morina i shpëtoi burgut dhe tashmë gjendet në shtëpinë e saj.
Pas zërave dhe netëve që kaloi në qeli, Fjolla Morina e ka hedhur pas si ngjarje dhe është rikthyer në Instagram.

Krah vajzës së saj e cila i shpreh dashurinë, Morina duket e grimuar dhe e lumtur. /albeu.com/
Armë, dëshmi e rremë e falsifikim dokumentash! Si ia hodhi burgut Fjolla Morina (FOTO LAJM)

Shtuar më 23/09/2020, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori