Ibra takon futbollistët e Barcelonës (VIDEO)
Mungesa e madhe e ndeshjes PSG-Barcelona, Zlatan Ibrahimoviç, u takua me ish shokët e skuadrës në përfundim të takimit. Ai foli me Sergio Busquets dhe me katalanasin e ri, kroatin Ivan Rakitiç. Siç mund të shihet edhe në videon e mësipërme, ky i fundit mori edhe disa këshilla nga gjigandi suedez.

Ibra pati takime miqësore edhe me futbollistë të tjerë të Barcelonës, por nuk dihet nëse u takua me Lionel Messin apo jo.../albeu.com/
Shtuar më 02/10/2014, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori