Ibrahimovic dyfishon rezultatin për Milanin (VIDEO)
Lazio duket se e ka të vështirë ndaj Milanit pa dy sulmuesit kryesor, Immobile dhe Caicedo.

Një penallti e fituarminututën e 33' kthehet ne gol nga Ibra i cili është edhe me shumë fat pasi topi rreshqet posht krahut të Strakoshës. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2020, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori