Ibrahimoviç, tashmë edhe një hit muzikor (VIDEO)
Zlatan Ibrahimoviç kërkon të shkruajë historinë me PSG-në. Emri i tij është më i lakmuari në Europë pas suksesit me kombëtaren ndaj Gjermanisë dhe Anglisë, të cilat i turpëroi me golat e tij fantastikë.

Emri i bomberit nga Malmo ka bërë për vete jo vetëm ultrasit e Parisit, por edhe reperët. DJ dhe reperi i famshëm Al’Pach i ka kushtuar suedezit edhe një këngë, e cila titullohet "My name is Zlatan".

Për momentin ky hit është më i kërkuari në diskot e Parisit. /albeu.com/Shtuar më 24/12/2012, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori