Icardi dhe Mbappe dhurojnë "show", PSG shënon 2 gola të shpejtë (VIDEO)PSG po shkon drejt 3 pikë. Skuadra e Tuchel ka shënuar 2 gola të shpejtë me anë të Mbappe dhe Icardit duke dërguar rezultatin në 0-3 për francezët, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë për Icardin ky është goli i tij i dytë, pasi kishte shënuar dhe në pjesën e parë. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2019, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori