Icardi nis stërvitjen me PSG (VIDEO)


Mauro Icardi ka nisur sot zyrtarisht stërvitjet me PSG-në.

Gjithçka ishte dedikuar palestrës dhe ushtrimeve atletike. I vizionuar nga stafi atletik, argjentinasi është dukur i fokusuar dhe madje i impenjuar në maksimum në çdo ushtrim që kryente, bashkë me disa lojtarë tjerë që nuk janë ftuar nga Kombëtaret e tyre.

Icardi u transferua në Francë nga Interi në formë huazimi me të drejtë blerje në qershor të vitit 2020.

Shtuar më 05/09/2019, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori