Icardi rikthehet me gol, shënon të dytin për Interin (VIDEO)
Pas më shumë se 50 ditë jashtë fushës së blertë ish-kapiteni dhe golashënuesi Interit është rikthyer të luaj ndeshjen e sotme përballë Genoa.

Mauro Icardi ka marë përsipër ekzekutimin e penalltisë në minutën e 40’ të cilën e realizuar me sukses.

Mbrojtësi Romere që shkaktoi penalltinë u ndëshkua me karton të kuq duke ja bërë akoma më të lehtë Interit këtë sfidë. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2019, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori