Ilda "tërbon" fansat nga pishina, shfaqet mjaft joshëse (VIDEO)
Gazetarja dhe moderatorja e sportit, Ilda Bejleri, sapo e mori gjithë vëmendjen e publikut.

Ajo e ka publikuar një video në "Instagram", në të cilën shfaqet tejet provokative e veshur me te bardha.

Ilda futet në pishinë qetësisht në pishinë duke u shfaqur mjaf joshëse.

Ndërkohë, që dje për Ildën u përfol se ajo do të largohet nga SuperSport pas 11 vitesh. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2019, ora 21:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori