Imiton "hedhjen e akrepit" si Higuita dhe realizon super gol (VIDEO)
Quhet Anders Christiansen dhe, ndoshta, goli i tij, do të futet te më të bukurit të vitit 2019 dhe, me shumë mundësi, mund edhe ta tojë... Malmo barazoi brenda fushe në sdën e kampionatit ndaj Sirius, por ajo që bëri futbollisti i ish-ekipit të
Zlatan Ibrahimovic është diçka e jashtëzakonshme.

Në minutën e 38-të të pjesës së parë, teksa ekipi i tij po humbiste, brenda zonës provoi diçka që kemi parë ta bëjë portieri Higuita dikur, pra të priste topat me
hedhjen e "akrepit"...
Shtuar më 22/07/2019, ora 08:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori