Incident në Parma, tifozi i hidhet Ronaldos (VIDEO)
Tifozët e futbollit njihen për çmenduritë e tyre të panumërta.

Por kur bëhet fjalë për lojtarin e zemres ndonjëherë e kalojnë edhe cakun.

Së fundmi një incident i ka ndodhur yllit të Juventus, Cristiano Ronalods, ku një tifoz është vërsulur drejt tij për ta takuar.

Vetëm me nderhyrjen eforcave te sigurimit është bërë e mundur largimi i tifozit.

Juventus ka mbërritur në Parma ku sonte në oren 20:30 zhvillon ndeshjen e javes së tretë në Serie A, dhe Ronaldo do të provojë përsëri që të shënojë golin zyrtarë në Serie A. /albeu.com/Shtuar më 01/09/2018, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori